قطع بیمه کارگران ساختمانی

 

رضایی: من قبلا می خواستم آزاد بیمه بشوم ولی چون سنم بالای پنجاه بود نتوانستم و بعد متوجه شدم با کارت لوله کشی می توانم چون خودم هم لوله کش ساختمان هستم. بنابراین بیمه شدم! حالا بعد از یک سال مغازه کالای ساختمانی باز کردم هم وسایل لوله کشی می فروشم، هم کار می کنم! بخاطر اینکه مغازه بسته نماند یک مباشر گرفتم و حالا می خواهم آن را بیمه کنم پسر خودم هستند. آیا اگر ایشان را بیمه بکنم بیمه خودم به مشکل برنخوره بگویند تو کارگری بیمه شدی حالا کارفرما هستی بیمه من را باطل بکنند اگر جواب بدهید ممنون می شوم؟

پاسخ: بله ! قطعا بیمه کارگران ساختمانی تان باطل می شود. شما نمی توانید کارفرما باشید. حتی اگر بازرس بیمه بفهمد شما در مغازه کار می کنید و مغازه ای از خود دارید یا اجاره کرده اید بیمه کارگران ساختمانی تان را قطع می کند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.