درخواست بیمه بیکاری به علت کرونا

 

علیرضا اسلامی: شرکت به علت کرونا تعطیل شد و شرکت ۴۵ روز بیمه مرا پرداخت نکرده است. روزهای آخر هیئت ۷ نفره رد کرده و حالا برای هیئت ۳نفره بازرسی رفته شعبه وحکم اداره کار هم دارم ولی خیلی طول کشیده کارم را عقب انداختند و در خواست بیمه بیکاری هم همزمان کردم. لطفا راهنماییی کنید؟

پاسخ: باید ابتدا تکلیف بیمه تان روشن شود بعدا درخواست بیمه بیکاری دهید. معمولا برای بازرسی به محل کار مراجعه      می کنند و بعدا احراز اشتغال تان تائید می شود. به دیوان عدالت اداری شکایت کنید خیلی طول می کشد. به نظر من زیاد به شعبه بیمه مراجعه کنید و پیگیری کنید تا کارتان درست شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.