پرداخت ناقص حق بیمه توسط کارفرما

 

علیرضا مظلوم: سلام خسته نباشین! بنده الان نزدیک به 29 سال است که برای شرکتی خصوصی مشغول به کار هستم. علی رغم همه نامهربانیها توی این وانفسا که فعالیت شرکت به یک سوم رسیده شرکت می خواهد کار ماهانه را به 15 روز تقلیل دهد یعنی 15 روز کار 15 روز خانه! حال با توجه به اینه بیمه من تا الان تمام و کامل پرداخت شده و از طرفی شرکت اگر عملی کند این تصمیمش را بیمه من را 15 روزه پرداخت خواهد کرد آیا این اختیار را دارد ؟ شرکت با این کار می خواهد ما را در فشار قرار دهد تا شاید استعفا دهم . خواهش می کنم راهنماییم کنید ممنون؟

پاسخ: مرخصی اجباری طبق قانون کار ممنوع است . حق چنین کاری را ندارند . می توانید به اداره کار شکایت کنید. البته توصیه می کنم کمی آرامش خود را حفظ کنید و یکباره اقدام به شکایت نکنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.