آیا هزینه عمل ماموپلاستی را بیمه می دهد؟

 

مریم اسفندیاری: با سلام! پزشک ارتوپد برای بنده تشخیص آرتروز گردن دادند و برای بهبود و کنترل درد عمل ماموپلاستی را در نظر گرفتند. می خواستم بدانم این عمل با بیمه انجام می گیرد و باید چه مراحلی را برای تایید بیمه طی کنم. چون عمل درمانی است نه زیبایی؟

پاسخ: اگر منظورتان بیمه تامین اجتماعی است بله تائید می شود. اگر در بیمارستان دولتی می خواهید عمل کنید با تائید نماینده تامین اجتماعی (گواهی پزشک متخصص و عکس های مربوط به سینه و مشخصات وزنی تان باید باشد) می توانید از بیمه استفاده کنید. اما اگر در بیمارستان یا مراکز خضوضی می خواهید عمل کنید ابتدا با مدارکی که ذکر شد به دفتر اسناد پزشکی تامین اجتماعی شهرتان مراجعه کرده و تائیدیه بگیرید و سپس عمل کنید. بعد از عمل طبق تعرفه هزینه عمل پرداخت خواهد شد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.