به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دریافت بیشترین حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی

 

نادر: سابقه کار بیمه ای من حدود 26 سال است و حقوق دریافتی ام سقف حقوق تامین اجتماعی است و تا کنون حق بیمه بیکاری دریافت نکرده ام و اکنون با شرکتی که کار می کنم قصد قطع همکاری دارم . بهترین روش برای حقوق دریافتی دوران بازنشستگی من از طریق بیمه اختیاری چیست ؟ از حالا می توانم هرسال بیمه اختیاری با حقوق سقف ببیمه داشته باشم؟ و یا اگر تا دو سال آینده بیمه بیکاری دریافت کنم می توانم دو سال بعدش را تا زمان بازنشستگی بیمه اختیاری با حقوق سقف رد کنم ؟ در مجموع چه روشی می توانم به کار گیرم تا در دوران بازنشستگی بالاترین سطح حقوق را داشته باشم ؟ همانطور که تا به حال چنین حقوقی دریافت کرده ام ؟

پاسخ: بهترین کار این است که بیمه بیکاری نگیرید و قرارداد بیمه اختیاری با میانگین پرداخت حق بیمه یک سال آخر منعقد نمایید. اگر مشکلی برای بستن قرارداد دارید ما می توانیم کمک تان کنیم.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401