دریافت بیشترین حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی

 

نادر: سابقه کار بیمه ای من حدود 26 سال است و حقوق دریافتی ام سقف حقوق تامین اجتماعی است و تا کنون حق بیمه بیکاری دریافت نکرده ام و اکنون با شرکتی که کار می کنم قصد قطع همکاری دارم . بهترین روش برای حقوق دریافتی دوران بازنشستگی من از طریق بیمه اختیاری چیست ؟ از حالا می توانم هرسال بیمه اختیاری با حقوق سقف ببیمه داشته باشم؟ و یا اگر تا دو سال آینده بیمه بیکاری دریافت کنم می توانم دو سال بعدش را تا زمان بازنشستگی بیمه اختیاری با حقوق سقف رد کنم ؟ در مجموع چه روشی می توانم به کار گیرم تا در دوران بازنشستگی بالاترین سطح حقوق را داشته باشم ؟ همانطور که تا به حال چنین حقوقی دریافت کرده ام ؟

پاسخ: بهترین کار این است که بیمه بیکاری نگیرید و قرارداد بیمه اختیاری با میانگین پرداخت حق بیمه یک سال آخر منعقد نمایید. اگر مشکلی برای بستن قرارداد دارید ما می توانیم کمک تان کنیم.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/