دریافت بیشترین حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی

 

نادر: سابقه کار بیمه ای من حدود 26 سال است و حقوق دریافتی ام سقف حقوق تامین اجتماعی است و تا کنون حق بیمه بیکاری دریافت نکرده ام و اکنون با شرکتی که کار می کنم قصد قطع همکاری دارم . بهترین روش برای حقوق دریافتی دوران بازنشستگی من از طریق بیمه اختیاری چیست ؟ از حالا می توانم هرسال بیمه اختیاری با حقوق سقف ببیمه داشته باشم؟ و یا اگر تا دو سال آینده بیمه بیکاری دریافت کنم می توانم دو سال بعدش را تا زمان بازنشستگی بیمه اختیاری با حقوق سقف رد کنم ؟ در مجموع چه روشی می توانم به کار گیرم تا در دوران بازنشستگی بالاترین سطح حقوق را داشته باشم ؟ همانطور که تا به حال چنین حقوقی دریافت کرده ام ؟

پاسخ: بهترین کار این است که بیمه بیکاری نگیرید و قرارداد بیمه اختیاری با میانگین پرداخت حق بیمه یک سال آخر منعقد نمایید. اگر مشکلی برای بستن قرارداد دارید ما می توانیم کمک تان کنیم.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر