دریافت بیشترین حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی

 

نادر: سابقه کار بیمه ای من حدود 26 سال است و حقوق دریافتی ام سقف حقوق تامین اجتماعی است و تا کنون حق بیمه بیکاری دریافت نکرده ام و اکنون با شرکتی که کار می کنم قصد قطع همکاری دارم . بهترین روش برای حقوق دریافتی دوران بازنشستگی من از طریق بیمه اختیاری چیست ؟ از حالا می توانم هرسال بیمه اختیاری با حقوق سقف ببیمه داشته باشم؟ و یا اگر تا دو سال آینده بیمه بیکاری دریافت کنم می توانم دو سال بعدش را تا زمان بازنشستگی بیمه اختیاری با حقوق سقف رد کنم ؟ در مجموع چه روشی می توانم به کار گیرم تا در دوران بازنشستگی بالاترین سطح حقوق را داشته باشم ؟ همانطور که تا به حال چنین حقوقی دریافت کرده ام ؟

پاسخ: بهترین کار این است که بیمه بیکاری نگیرید و قرارداد بیمه اختیاری با میانگین پرداخت حق بیمه یک سال آخر منعقد نمایید. اگر مشکلی برای بستن قرارداد دارید ما می توانیم کمک تان کنیم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر