شکایت از کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی به دیوان عدالت اداری

 

نوری: سلام ! خسته نباشید! چند سوال در مورد کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی دارم:

1.     آیا بعد از اعتراض به رای تجدیدنظر در دیوان آیا پرونده برای بررسی مجدد دوباره به همان شهر که رای بدوی و تجدید نظر صادر شده است ارجاع داده می شود؟

2.     آیا بعد از ارجاع پرونده توسط دیوان به کمیسیون پزشکی فقط برای 1بار رای صادر می شود یا دوباره جلسه بدوی و تجدید نظر برگزار می شود؟

3.     وسوال آخر باید خود بیمار هم مثل جلسات قبلی باید خودش هم در کمیسیون باشد یا فقط پرونده در دیوان فرستاده می شود ؟ ممنون خسته نباشید؟

پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است:

1.     پرونده به همان کمیسونی که رای داده است ارجاع داده می شود. اما کمیسیون پزشکی این حق را دارد تا پرونده را به کمیسیون همعرض در استانی دیگر ارجاع دهد.

2.     برای یک بار رای صادر می شود.

3.     پرونده به دیوان فرستاده نمی شود بلکه رای به شعبه بیمه ارسال می شود. معمولا از بیمه شده هم برای حضور در جلسه کمیسیون پزشکی دعوت می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.