اصلاح لیست بیمه تامین اجتماعی

 

علی: سلام وقتتون بخیر! بنده در شرف دریافت مقرری بیمه بیکاری هستم و ایرادی که از بنده گرفته شده این است که کارفرما بیمه مرداد۹۹ را ۵ روز رد نکرده که طبق فرمایش همکار شما باید خودم یا کارفرما رد کنیم . خواستم بپرسم چطور از طریق سامانه و اینترنتی این کارو انجام بدهم؟؟ می توانید کمک کنید زودتر مقرری بیمه بیکاریم جاری بشو ؟ هزینه ای داشته باشه پرداخت می کنم؟

پاسخ: به شعبه بیمه مراجعه کنید و درخواست اصلاح لیست بیمه مرداد ماه را دهید. البته کارفرما باید این کار را انجام دهید و تا آخر بهمن هم وقت دارید . سپس حق بیمه را کامل محاسبه کرده و به صورت اینترنتی پرداخت کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.