مدارک مورد نیاز برای گرفتن کد پیمان از تامین اجتماعی

 

علی نعماتی: سلام! ما یک شرکت مشاوره مدیریت هستیم که دارای پرسنل حقوق بگیر ثابت نیستیم. اما شرکت رسمی است و در پارک علم و فناوری مستقر است. ما باید برای قراردادهایی که با شرکت های مختلف منعقد کردیم، مفاصا حساب بیمه تحویل بدیم. لطفا بفرمایید که چگونه افدام کنیم. هنوز کد کارگاه هم نگرفته ایم، متشکرم؟

پاسخ: باید کد پیمان بگیرید. برای گرفتن کد پیمان به مدارک زیر نیاز دارید:

1.     نامه ازطرف واگذارنده قراردادياكارفرما

2.     اصل ياكپي برابراصل قرارداد

درصورتيكه قرارداد به اسم شخص حقيقي باشد ارائه كپي شناسنامه وكارت ملي پيمانكار و در صورتيكه قراردادحقوقي باشد(به نام شركت باشد) ارائه آگهي تاسيس و تغييرات و روزنامه رسمي و كپي شناسنامه و كارت ملي مديرعامل شركت مدارك كنترل و كپي برابراصل باشد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/