مدارک مورد نیاز برای گرفتن کد پیمان از تامین اجتماعی

 

علی نعماتی: سلام! ما یک شرکت مشاوره مدیریت هستیم که دارای پرسنل حقوق بگیر ثابت نیستیم. اما شرکت رسمی است و در پارک علم و فناوری مستقر است. ما باید برای قراردادهایی که با شرکت های مختلف منعقد کردیم، مفاصا حساب بیمه تحویل بدیم. لطفا بفرمایید که چگونه افدام کنیم. هنوز کد کارگاه هم نگرفته ایم، متشکرم؟

پاسخ: باید کد پیمان بگیرید. برای گرفتن کد پیمان به مدارک زیر نیاز دارید:

1.     نامه ازطرف واگذارنده قراردادياكارفرما

2.     اصل ياكپي برابراصل قرارداد

درصورتيكه قرارداد به اسم شخص حقيقي باشد ارائه كپي شناسنامه وكارت ملي پيمانكار و در صورتيكه قراردادحقوقي باشد(به نام شركت باشد) ارائه آگهي تاسيس و تغييرات و روزنامه رسمي و كپي شناسنامه و كارت ملي مديرعامل شركت مدارك كنترل و كپي برابراصل باشد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/