مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

 

سلام! توی یک خیابون که دوطرفش ماشین پارک بوده و وسط خیابون به اندازه عبور یک ماشین از روبرو و یکی در لاین من و توی ترافیک که ماشینم ثابت بود یهو مسافرم در ماشینو باز کرد  و  یه موتور زد به در من و خورد به ماشین بغلی که پارک بوده.  الان مقصر کیست؟

و اینکه اون ماشین بغلی،  در و گلگیر جلوش تو رفتگی داشت و موتور فقط روی اون خط انداخته ، با وجود اینکه در و گلگیرش از قبل خوردگی و تورفتگی داشت که درست نکرده بود ، کل هزینه تعمیر در و گلگیر اون ماشین پارک شده رو باید مقصر حادثه بپردازه؟

پاسخ: مقصر پیدا کردن کار سختی است. اگر همزمان با باز کردن درب موتور در حال رد شدن بوده است که معمولا اینگونه است مقصر شما هستید. اگر درب باز شده بود و موتور به اندازه طول یک خودرو فاصله داشته است مقصر موتور است. معمولا مقصر راننده ماشین است. هزینه های مربوطه را باید مقصر بپردازد. معمولا در هنگام صافکاری و نقاشی نمی توان یک قسمت را از دیگر قسمت ها مجزا کرد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر