مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

 

سلام! توی یک خیابون که دوطرفش ماشین پارک بوده و وسط خیابون به اندازه عبور یک ماشین از روبرو و یکی در لاین من و توی ترافیک که ماشینم ثابت بود یهو مسافرم در ماشینو باز کرد  و  یه موتور زد به در من و خورد به ماشین بغلی که پارک بوده.  الان مقصر کیست؟

و اینکه اون ماشین بغلی،  در و گلگیر جلوش تو رفتگی داشت و موتور فقط روی اون خط انداخته ، با وجود اینکه در و گلگیرش از قبل خوردگی و تورفتگی داشت که درست نکرده بود ، کل هزینه تعمیر در و گلگیر اون ماشین پارک شده رو باید مقصر حادثه بپردازه؟

پاسخ: مقصر پیدا کردن کار سختی است. اگر همزمان با باز کردن درب موتور در حال رد شدن بوده است که معمولا اینگونه است مقصر شما هستید. اگر درب باز شده بود و موتور به اندازه طول یک خودرو فاصله داشته است مقصر موتور است. معمولا مقصر راننده ماشین است. هزینه های مربوطه را باید مقصر بپردازد. معمولا در هنگام صافکاری و نقاشی نمی توان یک قسمت را از دیگر قسمت ها مجزا کرد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/