مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

 

سلام! توی یک خیابون که دوطرفش ماشین پارک بوده و وسط خیابون به اندازه عبور یک ماشین از روبرو و یکی در لاین من و توی ترافیک که ماشینم ثابت بود یهو مسافرم در ماشینو باز کرد  و  یه موتور زد به در من و خورد به ماشین بغلی که پارک بوده.  الان مقصر کیست؟

و اینکه اون ماشین بغلی،  در و گلگیر جلوش تو رفتگی داشت و موتور فقط روی اون خط انداخته ، با وجود اینکه در و گلگیرش از قبل خوردگی و تورفتگی داشت که درست نکرده بود ، کل هزینه تعمیر در و گلگیر اون ماشین پارک شده رو باید مقصر حادثه بپردازه؟

پاسخ: مقصر پیدا کردن کار سختی است. اگر همزمان با باز کردن درب موتور در حال رد شدن بوده است که معمولا اینگونه است مقصر شما هستید. اگر درب باز شده بود و موتور به اندازه طول یک خودرو فاصله داشته است مقصر موتور است. معمولا مقصر راننده ماشین است. هزینه های مربوطه را باید مقصر بپردازد. معمولا در هنگام صافکاری و نقاشی نمی توان یک قسمت را از دیگر قسمت ها مجزا کرد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر