محاسبه دیه شکستگی ترقوه

 

سلام! بر اثر زمین خوردن ترقوه راستم شکست و رباطش (RC) پاره شد و سمت راست پیشانیم هم زمین خورد و پاره شد و خونریزی کرد.پیشانیم بخیه نخورد اما جای شکستگی مانده است! ترقوه هم پین گذاری شد و رباطش هم بخیه شد. لطفا بفرمایید حدود دیه چقدر می شود؟ ممنون؟

پاسخ:

1.     بابت ترقوه 4 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 13 میلیون و 200 هزار تومان

2.     بابت رباط ارش دارد . نهایتا 2 درصد دیه کامل

3.     بخیه دیه ندارد. زخم دیه دارد.دیه زخم بستگی به تعداد و عمقش دارد. بابت اثر جراحت 1 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 3 میلیون و 300 هزار تومان

 

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.