بدهکار شدن به بیمه تامین اجتماعی

 

شرکت تعاونی ولدا: شرکت ما در سال 1376 کل بدهی خود را قسط بست و پرداخت کرد و در سال 1377 نقل مکان کرد. فقط برای کارهای تسویه دارایی و تا سال 83 توانستم بدهکاری دارایی را پرداخت کنم و از سال 1378 هیچگونه فعالیتی نداشتم. در سال 1398 برای انحلال تعاونی اقدام کردم! بیمه از ما مدارک ده سال گذشت می خواهد که ما ندارم؟

پاسخ: احتمالا برای حسابرسی بیمه است. طبق رای دیوان عدالت اداری ، بیمه دیگر فقط می تواند مدارک یک سال قبل را بررسی کند. البته باید همان سال 78 درخواست انحلال می دادید. بعید می دانم بیمه بدهکارتان کند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.