عدم تایید مرخصی استعلاجی توسط کارفرما

 

بهرام رحیم نژاد: سلام! بنده درپارس جنوبی به عنوان نیروهای پیمانی مشغول کارم. دکتر 3 روز استعلاجی بخاطر سرماخوردگی شدید، نوشت. اما در پالایشگاه پیمانکار و رییس تعمیرات از بنده قبول نمی کنند و می گویند از مرخصیت کم می شود. اداره کارعسلویه هم مطمعنا که قبلا مراجعه کردبم می گوید خودتان توافق کنید! لطفا راهنمایی کنید، باتشکر؟

پاسخ: تا کمتر از 7 روز نیازی به تایید ندارد و کافی است اداره تان نامه بزند به تامین اجتماعی! حقوق 3 روز را تامین اجتماعی می دهد. این موضوع را به همکارن شرکت بگوئید که نیازی به پرداخت حقوق 3 روزه شما نیست و در نتیجه به نفع شان است. اگر قبول نکردند تنها راه شکایت به اداره کار است که البته توصیه می کنم این کار را انجام ندهید و بی خیال موضوع شوید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر