عدم تایید مرخصی استعلاجی توسط کارفرما

 

بهرام رحیم نژاد: سلام! بنده درپارس جنوبی به عنوان نیروهای پیمانی مشغول کارم. دکتر 3 روز استعلاجی بخاطر سرماخوردگی شدید، نوشت. اما در پالایشگاه پیمانکار و رییس تعمیرات از بنده قبول نمی کنند و می گویند از مرخصیت کم می شود. اداره کارعسلویه هم مطمعنا که قبلا مراجعه کردبم می گوید خودتان توافق کنید! لطفا راهنمایی کنید، باتشکر؟

پاسخ: تا کمتر از 7 روز نیازی به تایید ندارد و کافی است اداره تان نامه بزند به تامین اجتماعی! حقوق 3 روز را تامین اجتماعی می دهد. این موضوع را به همکارن شرکت بگوئید که نیازی به پرداخت حقوق 3 روزه شما نیست و در نتیجه به نفع شان است. اگر قبول نکردند تنها راه شکایت به اداره کار است که البته توصیه می کنم این کار را انجام ندهید و بی خیال موضوع شوید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.