مدت زمان پرداخت حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور

 

علیرضا اصلی: با سلام وخسته نباشین! بطور خلاصه از برج یک نامه زدم از طریق اینترنتی ثبت سختی کار! بعد از شش ماه نامه آمد و چون من سابقه مشهد داشتم تا از بیمه جواب آمد زاهدان شد برج هفت! تازه جواب آمده می گویند عناوین شغلی نداری تا باز نامه زدم وجواب عناوین شغلیم که در فرش مشهد بود تایید شده و برج یازده بعد یازده ماه بیمه زاهدان باز نامه دادند ببرم مشهد بواسطه بخشنامه ۴۹ مستمریها و تکمیل فرم ۵ و۴ و رفتم مشهد تحویل دادم چون الان در دانشگاه آزاد زاهدان مشغول کارم.

فقط یک سوالی داشتم آیا تنظیم این نامه ها زیاد زمان می برد؟ و آیا در بازنشستگی من قبل سال خللی ایجاد می شود چون در سایت تامین اجتماعی خواندم این بخشنامه و تنظیم نامه ها مربوط به اداره بیمه و کارفرمای من که فرش مشهد است می باشد وخللی نباید برای بیمه گذار ایجاد شود، ممنون می شوم بفرمایید جواب این نامه چند روزه است حداکثر و آیا قبل سال دیگه بعد جواب این نامه مشکلی نیست و بازنشسته می شوم؟ ممنون از شما عزیزان؟

پاسخ:شما باید تا 30 سال سابقه تان تمام شد درخواست بازنشستگی بدهید(یک ماه قبل از پایان بیمه پردازی). محاسبات بیمه معمولا 2 تا 4 ماه طول می کشد و بعدا حقوق بازنشستگی تان برقرار می گردد. کلا تایید مشاغل سخت و زیان آور طولانی است . کارفرمایتان باید حق بیمه اضافه را پرداخت کند. اگر پرداخت نکند ممکن است مشاغل سخت و زیان آورتان محاسبه نشده باشد و شما باید پیگیری کنید تا حکم اصلاحی بازنشستگی صادر شود.  

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر