مدت زمان پرداخت حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور

 

علیرضا اصلی: با سلام وخسته نباشین! بطور خلاصه از برج یک نامه زدم از طریق اینترنتی ثبت سختی کار! بعد از شش ماه نامه آمد و چون من سابقه مشهد داشتم تا از بیمه جواب آمد زاهدان شد برج هفت! تازه جواب آمده می گویند عناوین شغلی نداری تا باز نامه زدم وجواب عناوین شغلیم که در فرش مشهد بود تایید شده و برج یازده بعد یازده ماه بیمه زاهدان باز نامه دادند ببرم مشهد بواسطه بخشنامه ۴۹ مستمریها و تکمیل فرم ۵ و۴ و رفتم مشهد تحویل دادم چون الان در دانشگاه آزاد زاهدان مشغول کارم.

فقط یک سوالی داشتم آیا تنظیم این نامه ها زیاد زمان می برد؟ و آیا در بازنشستگی من قبل سال خللی ایجاد می شود چون در سایت تامین اجتماعی خواندم این بخشنامه و تنظیم نامه ها مربوط به اداره بیمه و کارفرمای من که فرش مشهد است می باشد وخللی نباید برای بیمه گذار ایجاد شود، ممنون می شوم بفرمایید جواب این نامه چند روزه است حداکثر و آیا قبل سال دیگه بعد جواب این نامه مشکلی نیست و بازنشسته می شوم؟ ممنون از شما عزیزان؟

پاسخ:شما باید تا 30 سال سابقه تان تمام شد درخواست بازنشستگی بدهید(یک ماه قبل از پایان بیمه پردازی). محاسبات بیمه معمولا 2 تا 4 ماه طول می کشد و بعدا حقوق بازنشستگی تان برقرار می گردد. کلا تایید مشاغل سخت و زیان آور طولانی است . کارفرمایتان باید حق بیمه اضافه را پرداخت کند. اگر پرداخت نکند ممکن است مشاغل سخت و زیان آورتان محاسبه نشده باشد و شما باید پیگیری کنید تا حکم اصلاحی بازنشستگی صادر شود.  

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر