اعتبار تائیدیه مشاغل سخت

 

محمد: سلام وخسته نباشید خدمت برادر عزیزم! لطفا توضیح دهید بعد از تایید مشاغل سخت اعتبار این تاییدیه چند سال است؟ یعنی آیا کارگر تا ۲ سال وقت دارد که از این تاییدیه استفاده کند یا فقط یکسال؟........ خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید؟

پاسخ: زمان خاصی ندارد. شما در فرم درخواست تان به اداره کار دوره مشخص را ذکر می کنید. اداره کار هم برای کار در آن مکان مشخص و در آن زمان مشخص به شما تائیدیه می دهد. در نتیجه تائیدیه همواره برای آن دوره زمانی قابل تائید است و برای دوره های زمانی بعدی باید درخواست دهید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.