قطع بیمه قالیبافی و درخواست برای وصل مجدد

 

آذر: سلام صبحتون بخیر! من قالیبافم. بیمه ام بعد از نه و نیم سال سابقه  بخاطر تاخیر در ریختن پول بیمه قطع شده است. چند بار به بیمه تامین اجتماعی مراجعه کردم ولی قبول نکردند گفتند دیگر قالیبافان بیمه نمی شوند. می خواستم ازتون مشاوره بگیرم ببینم چطور بقیشو ادامه بدهم. ممنون می شوم اگر راهنماییم کنید؟!

پاسخ: متاسفانه دولت دیگر یارانه بیمه قالیبافان را نمی دهد. بنابراین سازمان تامین اجتماعی با کمترین بهانه ای بیمه را قطع می کند. یکی از این علت ها تاخیر در پرداخت حق بیمه است. واقعیت این است که برقراری مجدد بیمه تان کاری سخت است. باید همواره و ماهانه مراجعه حضوری به شعبه بیمه کنید تا سهمیه ثبت نام به شعبه ها داده شود و به اصلاح سایت باز شود. ممکن است ک یا دو سال طول بکشد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/