شکایت برای دریافت دیه به علت بیماری کاری

 

متین: سلام! در یک پروژه عمرانی از سال ۸۷ تا ۹۸ قسمت انبار مشغول بکار بودم و در باسکول نیز فعالیت داشتم . بدلیل نداشتن تهویه در اتاق باسکول و تردد کامیونهای زیاد دود آنها وارد اتاق می شد که منجر به آسیب دیدگی ریه بنده در سال ۹۳ شد . پس از مراجعات و آزمایشها و نمونه برداری بیماری سارکوییدوز تشخیص داده شد . با توجه به اینکه منشأ بیماری تاکنون ناشناخته است آیا می توانم اقدام کنم . البته می خواستم بعد از بازنشستگی اقدام کنم . شش سال بعد؟

پاسخ: اگر منظورتان شکایت برای دریافت دیه از کارفرما است در هر صورت شما می توانید اقدام کنید. اما توجه داشته باشید که اصولا بابت بیماری های کاری دیه تعلق نمی گیرد. بنابراین در صورت شکایت بعید است دیه به شما تعلق بگیرد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر