دریافت دیه به علت مشکلات اعصاب و روان

 

سلام! چندماه پیش زیر پل عابر ماشین زد به من! ساق پای راستم کلا خردشد. چون من از زیر پل رد می شدم افسر۵۰-۵۰-زد واسم چون سرعت خودرو بالا بود! من چندسال پیش به دلیل اختلال های اعصاب که داشتم ازخدمت معاف شدم و کارت قرمز بهم دادند. حالا اگر من در دادگاه بگم کارت قرمزی هستم دیه کامل تعلق می گیرد یا نه؟! ممنون می شوم راهنمایی کنید؟

پاسخ: نه ! ربطی ندارد. شما همان دیه خرد شدن استخوان تان را به صورت 50 درصد می گیرید. دادگاه اهمیتی به این مسائل نمی دهد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.