کمیسیون بررسی مشاغل سخت و زیان آور تامین اجتماعی

 

محمد: با سلام خدمت استاد عزیز و محترم ! درخواست مشاغل سخت بنده پرونده ام رجوع شده به کمیسیون تامین اجتماعی.سوال بنده این است که کار این کمسیون بررسی می کند عنوان شغلم در درخواست مشاغل سخت تطبیق شده با حق بیمه در تامین اجتماعی؟ یا اینکه بررسی می کند که چند ماه دیگه ۳۰سال بیمه من تمام می شود؟ممنون از راهنمای شما؟

پاسخ: هیچکدام . کمیسیون پزشکی هیچ ربطی به مشاغل سخت و زیان اور ندارد. فقط در مورد تغییر عنوان شغلی برای بعضی مشاغل نر می دهد. کار اصلی کمیسیون بررسی ازکارافتادگی و یا استراحت پزشکی بیمه شدگان است و با موضوع مورد نظر شما فرق دارد. شاید منظورتان کمیسیون دیگری است مانند کمیسیون احراز اشتغال . اگر کمیته احراز اشتغال باشد وضعیت شغل شما را در صورت گرفتن رای از اداره کار با عنوان شغلی تان در لیست بیمه بررسی می کنند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.