کمیسیون بررسی مشاغل سخت و زیان آور تامین اجتماعی

 

محمد: با سلام خدمت استاد عزیز و محترم ! درخواست مشاغل سخت بنده پرونده ام رجوع شده به کمیسیون تامین اجتماعی.سوال بنده این است که کار این کمسیون بررسی می کند عنوان شغلم در درخواست مشاغل سخت تطبیق شده با حق بیمه در تامین اجتماعی؟ یا اینکه بررسی می کند که چند ماه دیگه ۳۰سال بیمه من تمام می شود؟ممنون از راهنمای شما؟

پاسخ: هیچکدام . کمیسیون پزشکی هیچ ربطی به مشاغل سخت و زیان اور ندارد. فقط در مورد تغییر عنوان شغلی برای بعضی مشاغل نر می دهد. کار اصلی کمیسیون بررسی ازکارافتادگی و یا استراحت پزشکی بیمه شدگان است و با موضوع مورد نظر شما فرق دارد. شاید منظورتان کمیسیون دیگری است مانند کمیسیون احراز اشتغال . اگر کمیته احراز اشتغال باشد وضعیت شغل شما را در صورت گرفتن رای از اداره کار با عنوان شغلی تان در لیست بیمه بررسی می کنند.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر