سوابق سخت و زیان آور در سامانه تامین اجتماعی قابل مشاهده نیست؟

 

بهرام عقبایی: من در آستانه بازنشستگی هستم اما بخش سوابق سخت و زیان آور من در سیستم مکانیزه تامین اجتماعی قابل رویت نیست و لذا تاریخ دقیق انجام درخواست بازنشستگی خود را نمی دانم. سپاس از راهنمایی شما؟

پاسخ: سوابق سخت و زیان آور در سیستم قابل محاسبه نیست. اگر قبلا تائیدیه های مربوطه از اداره کار را گرفته اید و 4 درصد حق بیمه اضافه را نیز پرداخت کرده اید باید با مراجعه حضوری به شعبه سابقه بیمه تان را درخواست کنید.

 

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.