بررسی استعلاجی پزشکی در شورای پزشکی تامین اجتماعی

 

قاسم امانی: سلام! من در کارخانه بلوک و لوله کار می کردم. حال دیسک کمر عمل کردم و دکتر شش ماه استراحت نوشته و گفته نباید کار سنگین انجام بدهم. سوالم این بود که اگه من دوباره سر برنگردم و کارفرما بیمه من را واریز نکنه بیمه به من حقوق نمیده ومن قراردادی هستم و تا اسفند قرارداد من تمام میشه من باید چکار کنم؟ اگه میشه کمکم کنید حتی خرج عمل من رو از روستا جمع کردند. ندارم! زن و بچه دارم! کمکم کنید ممنون می شوم؟

پاسخ: اگر تا زمان عمل تان حق بیمه تان توسط کارفرما پرداخت می شده است مشکل زیادی ندارید. باید از پزشک تان گواهی استعلاجی بگیرید و به شعبه بیمه تامین اجتماعی تان بدهید. آنها گواهی استعلاجی تان را به شورای پزشکی ارجاع می دهند و در صورت تایید حقوق دوران استراحت تان پرداخت می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر