بررسی استعلاجی پزشکی در شورای پزشکی تامین اجتماعی

 

قاسم امانی: سلام! من در کارخانه بلوک و لوله کار می کردم. حال دیسک کمر عمل کردم و دکتر شش ماه استراحت نوشته و گفته نباید کار سنگین انجام بدهم. سوالم این بود که اگه من دوباره سر برنگردم و کارفرما بیمه من را واریز نکنه بیمه به من حقوق نمیده ومن قراردادی هستم و تا اسفند قرارداد من تمام میشه من باید چکار کنم؟ اگه میشه کمکم کنید حتی خرج عمل من رو از روستا جمع کردند. ندارم! زن و بچه دارم! کمکم کنید ممنون می شوم؟

پاسخ: اگر تا زمان عمل تان حق بیمه تان توسط کارفرما پرداخت می شده است مشکل زیادی ندارید. باید از پزشک تان گواهی استعلاجی بگیرید و به شعبه بیمه تامین اجتماعی تان بدهید. آنها گواهی استعلاجی تان را به شورای پزشکی ارجاع می دهند و در صورت تایید حقوق دوران استراحت تان پرداخت می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/