دیه پارگی رباط صلیبی

 

مصطفی: سلام! من تو شرکت کار می کردم .بر اثر حادثه از ناحیه سر دچار جراحت شدم و ۱ بخیه خورد و موهای سرم در اون ناحیه ریخته و باز هم یه حادثه دیگه رخ داد برایم تو اون شرکت که باعث شد رباط صلیبی پای چپ ام نیمه پاره بشود. خواستم ببینم دیه اش چقدر می شود و مراحلش چیست برای گرفتن دیه و تنظیم شکایت؟!

پاسخ:

1.     اگر شرکت تان بیمه مسئولیت مدنی کارفرما دارد مستقیما به شرکت بیمه ایشان با نعرفینامه کارفرما مراجعه کنید. اگر بیمه مسئولیت ندارند در دادسرا یا کلانتری باید شکایت کنید برای دیه. میزان دیه با توجه به درصد تقصیر کارفرما محاسبه می شود و ایشان باید پرداخت کنند.

2.     دیه پارگی رباط صلیبی تان اگر نیمه پاره باشد حدود 4 درصد است معادل 13 میلیون و 200 هزار تومان. جراحت سرتان بستگی به عمق جراحت و میزان مساحت ناحیه ای است که موهایش در نمی آید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر