دیه پارگی رباط صلیبی

 

مصطفی: سلام! من تو شرکت کار می کردم .بر اثر حادثه از ناحیه سر دچار جراحت شدم و ۱ بخیه خورد و موهای سرم در اون ناحیه ریخته و باز هم یه حادثه دیگه رخ داد برایم تو اون شرکت که باعث شد رباط صلیبی پای چپ ام نیمه پاره بشود. خواستم ببینم دیه اش چقدر می شود و مراحلش چیست برای گرفتن دیه و تنظیم شکایت؟!

پاسخ:

1.     اگر شرکت تان بیمه مسئولیت مدنی کارفرما دارد مستقیما به شرکت بیمه ایشان با نعرفینامه کارفرما مراجعه کنید. اگر بیمه مسئولیت ندارند در دادسرا یا کلانتری باید شکایت کنید برای دیه. میزان دیه با توجه به درصد تقصیر کارفرما محاسبه می شود و ایشان باید پرداخت کنند.

2.     دیه پارگی رباط صلیبی تان اگر نیمه پاره باشد حدود 4 درصد است معادل 13 میلیون و 200 هزار تومان. جراحت سرتان بستگی به عمق جراحت و میزان مساحت ناحیه ای است که موهایش در نمی آید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/