شرایط ترک کار و دریافت بیمه بیکاری

 

فهیمه: سلام! من دوسالی هست که در مکانی بیمه شده ام و حالا نقل مکان می کنم یه جای دیگه که اون دو سال و اونجا بیمه شدم و باقی روز رو اینجا بیمه میشم که هر دو به یک اسم از کارفرما و هر دو به یک اسم تولیدی ثبت است. آیا اگر من دو ماه دیگه ترک کار بکنم می توانم بیمه بیکاری بگیرم یا نه؟

پاسخ: اگر کد کارگاه ها متفاوت باشد به احتمال زیاد کارشناس تامین اجتماعی مخالفت می کند. تامین اجتماعی با کد کارگاه کار دارد و نه با نام کارفرما! ضمنا ترک کار منجر به دریافت بیمه بیکاری نمی وشد و حتما باید نامه عدم نیاز بگیرید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.