شرایط کفالت پدر و مادر در تامین اجتماعی

 

مریم محمدی: سلام و عرض ادب! چنانچه پدر و مادر شرایط سنی برای تحت تکفل بودن را نداشته باشند و درآمدی هم ندارند ولی امرار معاش آنها با فرزند پسر می باشد ، آیا پسر می‌تواند والدین خود را در چنین شرایطی ( امرار معاش ) بیمه نماید ؟ ممنون می شوم راهنماییی بفرمایید ؟

پاسخ:نه ! فقط در صورتی که از کارفتاده کلی شوند. یا باید ازکارافتاده کلی شوند و یا شرایط سنی داشته باشند. متاسفانه در تامین اجتماعی و سایر صندوق های بازنشستگی راه دیگری در این زمینه وجود ندارد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.