آیا شاطر تامین اجتماعی جزء مشاغل سخت و زیان آور محسوب می شود ؟

 

باسلام! شاطر نانوایی هستم. 50 سال سن دارم با 18 سال سابفه کاری به صورت غیر متوالی! آیا می توانم درخواست بازنشستگی بدهم؟

پاسخ: نه نمی توانید . چون غیر متوالی هستید باید 30 سال سابقه را پر کنید. الان اگر رای سختی کارتان هم تایید شده باشد و حق بیمه های اضافه را نیز پرداخت کرده باشید در نهایت 27 سال سابقه دارید و 3 سال کم دارید.  باید حداقل 2 سال دیگر در همین شغل کار کنید و البته تائیدیه مشاغل سخت و زیان آور را نیز بگیرید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.