محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

 

امید: سلام وقت بخیر! ببخشید سوالی داشتم از خدمتتون! رباط acl و مینیسک پای راستم درمحل کار آسیب دیده و از محل کار بهم گفتند که شما را به بیمه حوادث معرفی می کنیم تا از بیمه تعیین خسارت بشود. می خواستم ازتون بپرسم و ممنون می شوم لطف بفرمایین بگوئید که دیه رباط صلیبی و مینیسک آسیب دیده چقدره؟

پاسخ: اگر رباط صلیبی کاملا پاره شده باشد 8 درصد دیه دارد معادل 26 میلیون و 400 هزار تومان. اگر کامل پاره نشده باشد به نسبت دیه تعلق می گیرد. بابت مینیسک هم دقیقا مانند رباط صلیبی است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/