بازنشستگی با داشتن سوابق مشاغل سخت و زیان آور

 

علی: با سلام! قبلا سوال کرده بودم راجب اینکه ۱۳سال اول بیمه من جز مشاغل سخت بوده ولی باقی بیمه من جز مشاغل عادی می باشد. درخواست مشاغل سخت دادم چون سنم ۵۰ سال می باشد. از درخواست سختم ۱۰سال آن مورد قبول شده است. امسال اما به ۳۰ سال نرسیده. یکسال دیگه کم دارم. سوال اینه که این یکسال باقی مانده آیا باز درخواست مشاغل سخت باید بدهم یا چون قبلا تایید شده احتیاجی به درخواست سخت نیست و فقط یکسال بیمه بپردازم تا بشود ۳۰ سال کافیه؟با تشکر فراوان؟

پاسخ: با 30 سال سابقه کافی است. اما اگر با درخواست مشاغل سخت سال های بیشتری محاسبه شود بهتر است محاسبه شود چون حقوق بازنشستگی تان بیشتر می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.