انتقال سابقه بیمه به تامین اجتماعی

 

M.p: سلام! پدر من با ده سال بازنشسته شده یعنی ۵ سال داشت ۵ سال هم خریداری شد جمعا با ده سال بازنشسته است. ایشان در سپاه هم فعالیت داشتند ولی چون هیچ دفترچه ای از آن زمان نداریم که آیا بیمه پرداخت شده یا نه طبق مدارکی که داشتم سپاه یه برگه ای به پدرم دادند که ۱۲ سال شامل بیمه می شوند. آیا می توان الان با گذشت ۸ سال از بازنشستگی پدرم این ۱۲ سال را اضافه کرد؟ درضمن ما توان خرید این ۱۲ سال را نداریم راهکاری دارید؟ و همینطور اگر ۱۲ سال اضافه شود آیا بیمه کامل را دریافت می کنند؟ لطفا راهنمایی کنید چون این ده سال بیمه واقعا کفاف زندگی ما را نمی دهد؟

پاسخ: اگر حق بیمه شان در سپاه پرداخت شده باشد می توانید سابقه اش را انتقال دهید. باید از شعبه بیمه نامه بگیرید و به ان واحد سپاه درخواست دهید. البته باید در سپاه سابقه بیمه داشته باشد. ضمنا مبلغ نسبتا بالایی هم باید برای انتقال حق بیمه پرداخت کنید که می توان آن را نهایتا 12 قسط کرد. راه دیگری ندارد. اگر سابقه تان اضافه شود حداقل حقوق اعلامی دولت را می گیرید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر