انتقال سابقه بیمه به تامین اجتماعی

 

M.p: سلام! پدر من با ده سال بازنشسته شده یعنی ۵ سال داشت ۵ سال هم خریداری شد جمعا با ده سال بازنشسته است. ایشان در سپاه هم فعالیت داشتند ولی چون هیچ دفترچه ای از آن زمان نداریم که آیا بیمه پرداخت شده یا نه طبق مدارکی که داشتم سپاه یه برگه ای به پدرم دادند که ۱۲ سال شامل بیمه می شوند. آیا می توان الان با گذشت ۸ سال از بازنشستگی پدرم این ۱۲ سال را اضافه کرد؟ درضمن ما توان خرید این ۱۲ سال را نداریم راهکاری دارید؟ و همینطور اگر ۱۲ سال اضافه شود آیا بیمه کامل را دریافت می کنند؟ لطفا راهنمایی کنید چون این ده سال بیمه واقعا کفاف زندگی ما را نمی دهد؟

پاسخ: اگر حق بیمه شان در سپاه پرداخت شده باشد می توانید سابقه اش را انتقال دهید. باید از شعبه بیمه نامه بگیرید و به ان واحد سپاه درخواست دهید. البته باید در سپاه سابقه بیمه داشته باشد. ضمنا مبلغ نسبتا بالایی هم باید برای انتقال حق بیمه پرداخت کنید که می توان آن را نهایتا 12 قسط کرد. راه دیگری ندارد. اگر سابقه تان اضافه شود حداقل حقوق اعلامی دولت را می گیرید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر