انتقال سابقه بیمه به تامین اجتماعی

 

M.p: سلام! پدر من با ده سال بازنشسته شده یعنی ۵ سال داشت ۵ سال هم خریداری شد جمعا با ده سال بازنشسته است. ایشان در سپاه هم فعالیت داشتند ولی چون هیچ دفترچه ای از آن زمان نداریم که آیا بیمه پرداخت شده یا نه طبق مدارکی که داشتم سپاه یه برگه ای به پدرم دادند که ۱۲ سال شامل بیمه می شوند. آیا می توان الان با گذشت ۸ سال از بازنشستگی پدرم این ۱۲ سال را اضافه کرد؟ درضمن ما توان خرید این ۱۲ سال را نداریم راهکاری دارید؟ و همینطور اگر ۱۲ سال اضافه شود آیا بیمه کامل را دریافت می کنند؟ لطفا راهنمایی کنید چون این ده سال بیمه واقعا کفاف زندگی ما را نمی دهد؟

پاسخ: اگر حق بیمه شان در سپاه پرداخت شده باشد می توانید سابقه اش را انتقال دهید. باید از شعبه بیمه نامه بگیرید و به ان واحد سپاه درخواست دهید. البته باید در سپاه سابقه بیمه داشته باشد. ضمنا مبلغ نسبتا بالایی هم باید برای انتقال حق بیمه پرداخت کنید که می توان آن را نهایتا 12 قسط کرد. راه دیگری ندارد. اگر سابقه تان اضافه شود حداقل حقوق اعلامی دولت را می گیرید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/