عدم پرداخت بیمه بیکاری به ناحق از طرف تامین اجتماعی

 

سپهر حیدری: سلام! من مدت ۷ سال در دفتر مرکزی شرکتی در تهران کار کردم اما بیمه من را کارفرما در پروژه ای در زابل رد کرده است. الان بدلیل تعدیل نیرو بیکار شدم اما چون پروژه ای که بیمه ام رد شده در حال اتمام هست بیمه بیکاری گفتن تعلق نمی گیرد!!  الان من باید چکار کنم؟!  تاوان فرار از قانون کارفرما و رشوه ای که مامور تامین اجتماعی می گرفت را من باید بدهم؟

پاسخ: این وظیفه تامین اجتماعی بوده است که صحت ارسال لیست های ارسالی بیمه را بررسی کند. حق بیمه شما باید از دفتر مرکزی شکرت رد می شده است و پرداخت حق بیمه از طریق پیمان غیر قانونی است. به نظر من ابتدا به مسئول فنی شعبه بیمه این موضوع را انتفال دهید. اگر به نتیجه نرسیدید تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است. برای شکایت به دیوان عدالت اداری ما می توانیم به شما کمک کنیم.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.