غرامت دستمزد ایام بیماری توسط شعبه پرداخت نمی شود

 

مهدی عبداللهی: سلام! خسته نباشید! پدر من از ۲۰ آذر مریض هستند و دکتر به مدت ۱۰۸ روز برایشان استراحت پزشکی نوشته اند و استراحت به تایید کمیسیون رسیده است. کارفرما برای پدرم ترک کار زده و حال برای غرامت دستمزد ایام بیماری به مشکل برخورده ایم. حالا باید چیکار کنیم؟

پاسخ: اگر ترک کارشان را بعد از 20 آذر زده اند تامین اجتماعی کمک هزینه ایام بیماری را می دهد و مشکلی ندارد. اگر نداد از طریق اداره کل تامین اجتماعی استان اقدام نمایید. اگر قبل از 20 آذر ترک کار زده است به هیچ وجه چنین حقی ندارد و می توانید از طریق اداره کار از ایشان شکایت کنید و درخواست بازگشت به کار بگیرید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.