محاسبه دیه جراحت پا بعد از تصادف

 

مجتبی احمری: با سلام! در اثرحادثه رانندگی پای راستم دچار تورم و درد و به واسطه درد بیش از حد پشت زانو هنگام راه فتن با عصا و واکر زانوی پایم خالی می کند و خیلی درد شدید می کند. تاکنون بیست روز استعلاجی داده اند ولی ورم زانو کمتر که نشده هیچ حتی دچار درد بیشتری هم شده است. سه چهار تا پزشک دیگر متفق القول هستند که تورم دیگر از بین نمی رود .می خواستم بپرسم چنانچه ورم ثابت بماند با ۲۵ روز طول درمان و این شرح حال چه مبلغی دیه یا طول درمان تعلق می گیرد با تشکر؟

پاسخ: طول درمان دیه ندارد. باید درمان تان کامل شود تا بتوان نظر داد. این تورمی که می گویید نهایتا 2 تا 3 درصد دیه دارد مگر اینکه کبودی و یا زخم های دیگری نیز موجود باشد. هر درصد دیه کامل هم 3 میلیون و 300 هزار تومان دیه دارد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر