شرایط سخت دریافت بیمه بیکاری

 

مسعود حلیمی صوفی: سلام! من چند روز پیش رای هیئت تشخیص را مبنی براخراج و موافقت بیمه بیکاری را گرفتم. حال تامین اجتماعی می گوید یک ماه و چهار روز لیست نداده و تا یک ماه می توان کارفرما را مجاب کنیم و چهار روز مشکل شماست ولی راه درستی به من نگفتم. آیا اینکار قانونی است؟

پاسخ: کارفرمایتان باید درخواست لیست اصلاحی دهد. بهتر این است حق بیمه یک ماه را پرداخت کند و پایان کارتان را آخر ماه قبل اعلام کند. بله این کار قانونی است. بیکار شدن و تاریخ عدم نیاز یا اخراجتان باید مصادف با آخرین زمان بیمه پردازی تان باشد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.