مقصر تصادف با ماشین پارک شده

 

علی: سلام من در حال پیچیدن به راست در یک سه راهی تنگی بودم که دو طرف توقف ممنوع بود و دو طرف هم ماشین پارک کرده بو و همین باعث سختی عبور مرور شده بود دقیقا سر سه راه هم ماشینی پارک کرده بود  و من بعداز پیچیدن و عبور از ماشین متوجه شدم گلگیر عقب سمت راننده مالیده شد به گلگیر ماشین پارک شده سر سه راه !مقصر کدام طرف هست با توجه به اینکه گلگیر عقب من بر خورد کرد و در محدوده دیدم نبود.

ماشین آبی پارک شده سر سه راه است و ماشین سبز ماشین من که به علت تنگی معبر و عدم بر خورد با ماشینی که از روبه رو می آمد به سختی از کنار آن عبور کردم که در نهایت انتهای ماشینم به گلگیر آن مالید ؟

پاسخ: مقصر متاسفانه شما هستید. البته ایشان ممکن است به علت پراک در جای نامناسب جریمه شوند ولی چون ایشان پارک کرده بودند و شما در حال حرکت بودید مقصر شما هستید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر