مقصر تصادف با ماشین پارک شده

 

علی: سلام من در حال پیچیدن به راست در یک سه راهی تنگی بودم که دو طرف توقف ممنوع بود و دو طرف هم ماشین پارک کرده بو و همین باعث سختی عبور مرور شده بود دقیقا سر سه راه هم ماشینی پارک کرده بود  و من بعداز پیچیدن و عبور از ماشین متوجه شدم گلگیر عقب سمت راننده مالیده شد به گلگیر ماشین پارک شده سر سه راه !مقصر کدام طرف هست با توجه به اینکه گلگیر عقب من بر خورد کرد و در محدوده دیدم نبود.

ماشین آبی پارک شده سر سه راه است و ماشین سبز ماشین من که به علت تنگی معبر و عدم بر خورد با ماشینی که از روبه رو می آمد به سختی از کنار آن عبور کردم که در نهایت انتهای ماشینم به گلگیر آن مالید ؟

پاسخ: مقصر متاسفانه شما هستید. البته ایشان ممکن است به علت پراک در جای نامناسب جریمه شوند ولی چون ایشان پارک کرده بودند و شما در حال حرکت بودید مقصر شما هستید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.