محاسبه دیه پارگی مینیسک

 

احسان خدادوست : سلام! من با موتور تصادف کردم. اون نفری که به بنده زده ولی من مقصر شدم. اون بنده خدا ۱۶ سالش هست واین که یه خراش جزئی روی زانو و کف دست و پارگی مینیسک و تاندون داره! می خواستم بدونم کلا پروسه اش به چه صورته و این که چقدر دیه تعلق می گیره و منی که ندارم به چه صورت باید بدم نه بیمه دارم نه گواهینامه؟

پاسخ: ایشان شکایت می کند و به پزشکی قانونی ارجاع می شود . بعد از گرفتن نظریه پزشکی قانونی به دادگاه می رود با حضور شما ! سپس رای صادر می شود و معمولا شما 2 سال وقت دارید دیه را بدهید. اگر هم ندهید حتی امکان حکم جلب و زندان هم دارد. می توانید درخواست اعسار دهید و قسط بندی اش کنید. حدود 10 درصد دیه دارد معادل 33 میلیون تومان.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.