مبلغ افزایش حق شیفت در سال 1400

محمد: سلام وقتتون بخير! من كارمند بخش خصوصى هستم و در حال حاضر حقوقم ماهى ٣ ميليون و ٩٠٠ هزارتومان هست كه البته حق بيمه و تكميلى ازش كسر مي شود. من كارم هر شب از ساعت ١٢ شب تا ٨ صبح هست. مي خواستم بدونم دريافتى من در سال ١٤٠٠ بايد چقدر باشه و حق شيفتم چقدر مي شود؟ ممنونم ازتون؟

پاسخ: البته نگفته اید حقوق پایه تان چقدر است و مزایای ثابت تان مانند حق اولاد چقدر است.  اگر حقوق پایه تان این مقدار است 26درصد افزایش می یابد و حق شیفت تان هم به همان مقدار افزایش می یابد. دقیق باید جزئیات حقوق تان را بگوئید تا بتوان میزان دقیق افزایش حقوق تان و آیتم های آن را ذکر کرد.


مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/