درخواست ازکارافتادگی برای تامین اجتماعی

 

علی: سلام وقت بخیر! بنده به دلیل بیماری خاص پای چپم به مشکل خورده است. خواستم ببینم می توانم برای بیمه    ازکارافتادگی اقدام کنم. سه سال سابقه بیمه دارم و اینکه از آخرین واریزی حق بیمه ام حدودا سه سال می گذرد. سوال اصلیم اینه که برای اقدام به دریافت بیمه از کار افتادگی یا بیکاری فرقی میکنه چند وقت از مدت واریزی حق بیمه گذشته باشه یا خیر اصلا ربطی نداره؟؟؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدین؟

پاسخ: هم سابقه بیمه تاثیر دارد هم آخرین پرداختی حق بیمه تان و هم نوع عارضه تان. سابقه تان کم است. سه سال است پرداخت نداشته اید و بیماری تان به نظرم منتهی به ازکارافتادگی نمی شود. می توانید درخواست ازکارافتادگی دهید ولی بعید است به نتیجه برسید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر