محاسبه پایه سنوات تجمعی در سال 1400

بهمن بیات: با سلام! من در شرکتی مشغول به کارم. با نزدیک دو سال سابقه سال ۹۹ ماهیانه ۱۰۰تومن پایه سنوات می گرفتم. در سال ۱۴۰۰ پایه سنوات ۱۴۰تومن اضافه میشه به ۱۰۰تومن سال قبل و جمعش پرداخت میشه یا فقط ۱۴۰تومن است؟

پاسخ: هیچکدام . براساس جدول به عنوان یک کارگر با سه سال سابقه پایه سنوات می گیرید. اگر سه سال سابقه داشته باشید 367 هزار تومان پایه سنوات می گیرید. اگر 2 سال سابقه داشته باشید حدود 266 هزار تومان پایه سنوات می گیرید. پایه سنوات تجمیعی است.


مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/