ثبت نام بیمه حرف و مشاغل آزاد تامین اجتماعی

 

سلام و احترام! مدت دو سه ساله بیمه اختیاری کردم خودمو! امسال کلینیک زدم با ۳ نفر نیرو! اگر بخواهم بیمه شون کنم آیا الزاما باید بیمه ام را به حرف و مشاغل تغییر بدهم و نرخ بیمه ۱۸ درصدی بدهم؟ توی جداولی دیدم آپشنهایی مثل درمان و کفن و دفن را و ... ندارد. البته اطلاع دارم که درمان با پرداخت سرانه اضافه می شود. با این وجود بخاطر همون ۹ درصد اختلافش با اختیاری به نظرم اختیاری بهتر است. راستش ترجیح میدم روی همون ۲۷ درصد اختیاری بمونم.  راهی وجود داره با وجود بیمه اختیاری بتوانم دو سه نفر را بیمه کنم؟سپاس گزارم.

پاسخ: می توانید بیمه اختیاری تان را ادامه دهید. مشکلی ندارد. البته کارگرانتان هم باید بیمه اجباری بشوند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/