افزایش حق بیمه تامین اجتماعی در سال 1400

 

رانده: سلام!  وقت شما بخیر! من رانده هستم ماهی ۳۲۰ هزار بیمه میریزم حساب! تو سال ۱۴۰۰ چقدر می شود؟ ممنون اگر راهنمایم بکنید؟ ببخشید مزاحم شدم  یا علی؟

پاسخ: هنوز حق بیمه سال 1400 مشخص نشده است ولی به نظر می رسد مطابق با افزایش میزان حداقل دستمزد حدود 39 درصد افازیش حق بیمه های خویش فرما مانند اختیاری ، رانندگان ، زنان خانه دار ، حرف و مشاغل آزاد ، طلاب ، بسیجیان ، کارگران ساختمانی ف قالیبافان و ... را داشته باشیم.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/