به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

انتقال سابقه بیمه از سپاه به تامین اجتماعی

 

سلام! پدر من ۷۰ سال سن دارد با ۱۰ سال بازنشسته شده است.الان در سپاه هم ۱۲ سال بیمه دارد .برای انتقال بیمه سپاه چه مبلغی باید پرداخت شود و مبلغ دریافتی چقدر می شود؟ یعنی حقوق پایه را دریافت می کند؟

پاسخ: حداقل حقوق اعلامی دولت برای بازنشستگان تامین اجتماعی را در صورت انتقال سابقه دریافت می کند. تا انجائیکه می دانم یکی از شروط انتقال سابقه به تامین اجتماعی شاغل بودن است و ایشان الان شاغل نیستند. با این حال 18 درصد آخرین حقوق را محاسبه می کنند و در تعداد ماهها (یعنی 144)  ضرب می کنند. مقداری را سپاه باید پرداخت کند و بقیه را شما

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401