کمیته ماده 90 تامین اجتماعی

 

ناصر: باسلام و عرض ادب ! سال نو و بهار پر طراوت ۱۴۰۰ را که نشانه قدرت لایزال الهی است را تبریک می گوییم. کارگری درسال ۱۳۹۵ در کارگاه شرکت بهین ساخت اینجانب مشغول به کار شده که اولین نامنویسی ازشهریور ۱۳۸۲در کارگاه شخص دیگری بوده است. نامبرده بصورت مرتب درشرکت بنده بیمه هم ماهه لیست ارسال شده . درسال۱۳۹۷ به دلیل بیماری سرطان مرحوم شده و با نظر کمسیون ماده ۹۰ شرکت را به دلیل عدم ارائه صدرصد مقصر شناخته شدم .اطلاع این بیماری منجربه فوت ایشان گردیده به کار شرکت  مربوط می شود. درضمن نحوه تنظیم  اعتراض به رای در دیوان عدالت بفرمائید؟

پاسخ: منظورتان کمیته ماده 90 است و احتمالا شما به علت عدم ارائه معاینات اولیه بدو استخدام محکوم به پرداخت مستمری شده اید. سوالتان را متوجه نشدم. اگر در مرود اعتراض به دیوان سوال دارید تماس بگیرید تا برایتان بگویم. رای کمیته ماده 90 تان را هم ارسال کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/