کمیته ماده 90 تامین اجتماعی

 

ناصر: باسلام و عرض ادب ! سال نو و بهار پر طراوت ۱۴۰۰ را که نشانه قدرت لایزال الهی است را تبریک می گوییم. کارگری درسال ۱۳۹۵ در کارگاه شرکت بهین ساخت اینجانب مشغول به کار شده که اولین نامنویسی ازشهریور ۱۳۸۲در کارگاه شخص دیگری بوده است. نامبرده بصورت مرتب درشرکت بنده بیمه هم ماهه لیست ارسال شده . درسال۱۳۹۷ به دلیل بیماری سرطان مرحوم شده و با نظر کمسیون ماده ۹۰ شرکت را به دلیل عدم ارائه صدرصد مقصر شناخته شدم .اطلاع این بیماری منجربه فوت ایشان گردیده به کار شرکت  مربوط می شود. درضمن نحوه تنظیم  اعتراض به رای در دیوان عدالت بفرمائید؟

پاسخ: منظورتان کمیته ماده 90 است و احتمالا شما به علت عدم ارائه معاینات اولیه بدو استخدام محکوم به پرداخت مستمری شده اید. سوالتان را متوجه نشدم. اگر در مرود اعتراض به دیوان سوال دارید تماس بگیرید تا برایتان بگویم. رای کمیته ماده 90 تان را هم ارسال کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر