سختی کار شغل موزائیک سازی

 

امیر مرادیان: سلام! خسته نباشی! من ۲۴ سال و ۹ ماه سابقه بیمه دارم. از این ۲۴سال، هشت سال و ۸ ماه موزائیک سازی کار کردم. فرم الف ب را از اداره کار گرفتم که سختی کار تائید شده در پرونده موجوده . متولد۱۳۵۰هستم! پنجاه سالم کامل شده است. ۶ سال آخر واریز در شرکتی بسمت راننده بیمه ام واریز شده است. راهنمائی بفرمائید من می توانم تقاضای بازنشستگی کنم؟ به بیمه هر چه مراجعه می کنم جواب قانع کننده نمی دهند؟ از چه طریق می توانم سختی کار را در بیمه خودم اعمال کنم؟ راننده سختی کار تعلق می گیرد؟

پاسخ:بابت راننده بودن سختی کار تعلق نمی گیرد.اگر کارفرما حق بیمه اضافی دوران موزائیک سازی تان را پرداخت کرده باشد الان حدود 29 سال سابقه دارد و باید یک سال دیگر حق بیمه پرداخت کنید.حق بیمه دوران سختی کارتان در زمان بازنستگی تان محاسبه می شود و کارفرما باید واریز کند (اگر تائیدیه اداره کار برای کل دوران موزائیک ساز تان را به عنوان سختی کار داشته باشید).

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/