محاسبه دیه سوختگی پا

 

سامان: با سلام! سوختگی درجه 3 پشت پا به اندازه 3 در3 سانت که سه هفته پیش اتفاق افتاده در محل کار و اقدامی نکردیم قابل شکایت هست و چقدر تعلق می گیرد بیمه هستم؟

پاسخ: بله ! قابل شکایت هست و می توانید از طریق کلانتری یا دادسرا شکایت کنید. البته بعد از کلانتری باید به اداره کار مراجعه کنید تا بازرس اداره کار میزان تقصیر کارفرما را مشخص کند (البته درخواست بررسی کارشناس اداره کار اینترنتی شده است). حدود 1 درصد بدن است که چون هر درجع سوختگی درجه 3 ، 2.5 درصد دیه دارد معادل 8 میلیون و 250 هزار تومان دیه تعلق می گیرد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/