آیا کار با کامپیوتر جزء مشاغل سخت و زیان آور است؟

 

اکرم: سلام وقت شما بخیر! من دو تا سوال دارم در مورد بیمه خودم و همسرم:

1.     اول اینکه همسر من نقشه بردار هستند و الان حدود ۱۷ سال سابقه کار دارند ولی اوایل براشون توی بیمه عنوان نقشه بردار نمی‌خورد. آخه می‌خواهند چند سال دیگه اقدام کنند برای سختی کار. میشه بفرمایید چطور میشه این مشکل رو حل کرد و لیست های قبلی رو اصلاح کرد؟

2.     دوم اینکه من خودم ۸ سال سابقه بیمه دارم و دیگه نمی‌خواهم شاغل باشم. میشه بیمه زنان شاغل رو انتخاب کنم؟ با فرض اینکه مبلغی معادل با همین مبلغ قانون کار رو برای بیمه ام واریز کنم آیا بازنشستگیم مثل بقیه هست که از سمت کارفرما بیمه شدند؟ و آیا کار با کامپیوتر جزء مشاغل سخت هست؟

پاسخ:

1.     ابتدا باید رای اداره کار بگیرند برای سختی کارشان در آن محل کار. چون نقشه برداری جزء مشاغلی نیست که همواره سختی کار داشته باشد و باید اداره کار رای دهد. معمولا هم رای مثبت نمی دهد! لیست بیمه بعد از 6 ماه قطعی می شود بنابراین تنها راه شما که گرفتن رای سختی کار از اداره کار و ارائه به تامین اجتماعی است. آنها چون در لیست بیمه عنوان شغلی دیگری دارد قبول نمی کنند و تنها راه و راه نهایی شکایت به دوان عدالت اداری است.

2.     ما چیزی به نامه بیمه زنان شاغل نداریم. بیمه زنان خانه دار است که نوع بیمه خویش فرما است و کارفرما ندارد.کار با کامپیوتر هم به هیچ وجه جزء مشاغل سخت و زیان آور نیست.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر