قطع مستمری دختر به علت بیمه پردازی در تامین اجتماعی

 

صدقی فر: سلام! برای تصدی شغل منشی در مطب پزشک اقدام به استخدام یک نفر خانم کرده ایم. ایشان از طریق بیمه نیروهای مسلح که تحت تکفل پدر فوت شده شان می باشد مستمری دریافت می‌کنند. ایشان مدعی هستند اگر در لیست بیمه تامین اجتماعی قرار بگیرند از پوشش بیمه نیروهای مسلح خارج می شوند و مایل نیستند چنین شود! چاره چیست؟

پاسخ: درست می گویند. اگر بیمه برایشان رد شود یا اینکه شاغل بودن ایشان به بیمه نیروهای مسلح گزارش شود حقوق شان قطع می شود. انتخاب با خودتان است. اگر تامین اجتماعی هم بازرس بفرستد حق بیمه را با جریمه از شما وصول می کنند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/