درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری قلبی

 

علی: سلام! بنده ۴ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم که به عنوان کارگر در مغازه پدرم کار می کنم  و بیماری مادرزادی تنگی آئورت دارم که چند سال قبل از اینکه بیمه بشوم درمان شده است ! ولی باعث شلی دریچه آئورت، شلی دریچه میترال و فشار خون شده که فشار خونم با قرص و رژیم غذایی کنترل می شود . خواستم بدانم با این شرایط از کارافتادگی بهم می دهند؟

پاسخ: با سلام ! تعیین میزان ازکارافتادگی شما بر عهده وظیفه کمسیون پزشکی به خصوص کمیسیون پزشکی تخصصی قلب است.البته نظر شخصی من را بخواهید با این شرایط ازکارافتاده نمی شوید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/