درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری های اعصاب و روان

 

علی: سلام تنگی کانال داشتم! 6ماه پیش عمل کردم. درخواست ازکارافتادگی کردم! بیمه کارگران ساختمان 11سال دارم 41سالمه . در کمسیون شرکت کردم. گفتند چون یک بیماری ازکارافتادگی به شماتعلق نمی گیرد. الیته سابقه بیماری سنگ کلیه دارم و گوشم هم شنواییش مشکل دارد. نوار گوش گرفتم پزشکم تاییدکرده ناراحتی اعصاب دارم. دو ساله تحت نظر پزشک اعصاب و روان هستم . واقعا کسی راهنماییم نکردکه این مدارکم را اول ارایه بدهم. حالا سوالم اینه بعد چند ماه می توانم دوباره با این مدارک تشکیل پرونده برای ازکارافتادگی بدهم. با این مدارک نتیجه می گیرم؟ البته با وجود عمل جراحی 3مهر هم برداشته شده و ام آر آی و نوار عصبی .بعد عمل بازم مهره L3 و  L5 باز هم  مشکل داره کمسیون 27 بهمن 99 بوده است. تشکیل پرونده مجدد بعد چند ماه ممنون؟

پاسخ:بهتر است یک سال صبر کنید تا نتجه بگیرید هر چند بعد از 6 ماه هم می توانید درخواست دهید. به نظر من اگر تمامی بیماری هایتان را در فرم های مربوطه پر کنید احتمال ازکارافتادگی تان زیاد است.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر