درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری های اعصاب و روان

 

علی: سلام تنگی کانال داشتم! 6ماه پیش عمل کردم. درخواست ازکارافتادگی کردم! بیمه کارگران ساختمان 11سال دارم 41سالمه . در کمسیون شرکت کردم. گفتند چون یک بیماری ازکارافتادگی به شماتعلق نمی گیرد. الیته سابقه بیماری سنگ کلیه دارم و گوشم هم شنواییش مشکل دارد. نوار گوش گرفتم پزشکم تاییدکرده ناراحتی اعصاب دارم. دو ساله تحت نظر پزشک اعصاب و روان هستم . واقعا کسی راهنماییم نکردکه این مدارکم را اول ارایه بدهم. حالا سوالم اینه بعد چند ماه می توانم دوباره با این مدارک تشکیل پرونده برای ازکارافتادگی بدهم. با این مدارک نتیجه می گیرم؟ البته با وجود عمل جراحی 3مهر هم برداشته شده و ام آر آی و نوار عصبی .بعد عمل بازم مهره L3 و  L5 باز هم  مشکل داره کمسیون 27 بهمن 99 بوده است. تشکیل پرونده مجدد بعد چند ماه ممنون؟

پاسخ:بهتر است یک سال صبر کنید تا نتجه بگیرید هر چند بعد از 6 ماه هم می توانید درخواست دهید. به نظر من اگر تمامی بیماری هایتان را در فرم های مربوطه پر کنید احتمال ازکارافتادگی تان زیاد است.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر