تعداد روز مرخصی در مشاغل سخت و زیان آور طبق قانون کار

 

محسن: سلام خسته نباشید! یک چند تا سوال داشتم؟ در کارگاهی کار می کنم که دستگاه های سنگبری می سازه! آیا جزء مشاغل سخته چون جوشکاری Co2 زیاد داره! سر وصدایش سرسام آوره و گرد و غبار و آلودگیشم زیاد است. ۱۷۶ساعت کار در ماه با اون ۲روز و نصف مرخصی با جداست؟ وقتی من اون مرخصی استحقاقی ام را می روم کارفرما حق کم کردن از مزایای مسکن و غیره دارد یا خیر؟

پاسخ: قطعا نمی توان گفت جزء مشاغل سخت و زیان آور است چون هیات تفکیک مشاغل سخت و زیان آور اداره کار باید در این زمینه نظر دهند. البته به احتمال زیاد تائید می شود. مرخصی استحقاقی در مشاغل سخت و زیان آور 5 هفته در سال است و نباید بابت مرخصی رفتن از مزایای ثابت کارگر کم شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر