شکایت برای دریافت سنوات ، اضافه کاری

 

مهسا سپهرنژاد: سلام وقت بخیر! من در شرکتی که کار می کردم از آبان ۹۵ تا اسفند ۹۸ چند ماه بیمه من رد نشده است. بعدم که رد شده هر ۳ ماه یکبار از یه شرکت با یه اسم متفاوت رد شده ولی در واقع همه اون شرکت ها زیر مجموعه شرکت اصلی بودند که من در اون مشغول به کار بودم. الان من بابت اون چند ماه بیمه رد نشده و سنوات پرداخت نشدم چی کار باید انجام بدهم؟ من چه جوری می توانم ثابت کنم همه اون شرکت ها در واقع زیر مجموعه شرکتی بوده در آن مشغول به کار بودم اضافه کاری سختی کار سنوات بهم پرداخت نشده است. کلی هم پاهایم دچار واریس شده از بس فول ۱۲ ساعت بودند؟

پاسخ: باید به اداره کار شکایت کنید. بهتر است از کارفرما شکایت کنید چون کارفرمای اصلی یکی است. بابت سنوات کافی است با لیست بیمه تان کارکردتان را تائید کنید. بابت اضافه کار باید پرینت حضور و غیاب ارائه کنید و یا درخواست بازرسی از سیستم حضور و غیاب محل کار دهید. بابت سختی کار چیزی تعلق نمی گیرد معمولا

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر