شکایت از کارفرما برای ساعات کاری

 

عرض سلام ! در محل کار ما ، روزهای پنجشنبه در طول سال تعطیل کاری بوده و ساعات پنجشنبه را در طول هفته پخش نموده اند . حالا اگه یک ماه ، پنحشنبه ای تعطیل رسمی باشد ، تکلیف ماهایی که در طول روزهای دیگه ساعات ماهانه موظفی رو پر نموده ایم چه می باشد ؟ در مدیریت های قبلی ، برای این روزها ، مرخصی به کاردکس مرخصی های استحقاقی اضافه می شد ولی مدیریت جدی این کار را قبول نداشته و انجام نمی دهند؟ آیا این درخواست افزایش و جایگزین نمودن ، حق کارمندان می باشد و قابلیت طرح دادگاه اداره کار را دارست ؟ باتشکر؟

پاسخ: قانونا باید 44 ساعت در هفته کار کنید. متن قانون کار این است. بنابراین اگر شنبه تا چهارشنبه 44 ساعت کار می کنید امکان شکایت را نخواهید داشت.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/