شکایت از کارفرما برای ساعات کاری

 

عرض سلام ! در محل کار ما ، روزهای پنجشنبه در طول سال تعطیل کاری بوده و ساعات پنجشنبه را در طول هفته پخش نموده اند . حالا اگه یک ماه ، پنحشنبه ای تعطیل رسمی باشد ، تکلیف ماهایی که در طول روزهای دیگه ساعات ماهانه موظفی رو پر نموده ایم چه می باشد ؟ در مدیریت های قبلی ، برای این روزها ، مرخصی به کاردکس مرخصی های استحقاقی اضافه می شد ولی مدیریت جدی این کار را قبول نداشته و انجام نمی دهند؟ آیا این درخواست افزایش و جایگزین نمودن ، حق کارمندان می باشد و قابلیت طرح دادگاه اداره کار را دارست ؟ باتشکر؟

پاسخ: قانونا باید 44 ساعت در هفته کار کنید. متن قانون کار این است. بنابراین اگر شنبه تا چهارشنبه 44 ساعت کار می کنید امکان شکایت را نخواهید داشت.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر