هزنیه معاینات قبل از استخدام بر عهده کیست؟

 

سارا: من می خواهم در یک کلینیک دندانپزشکی مشغول به کار بشوم. به من گفتند باید کارت سلامت تهیه کنی! هزینه ویزیت دکتر رایگانه؟ و اگه نیست به عهده من هست یا کارفرما؟ هزینه آزمایشات برای گرفتن کارت سلامت به عهده من هست یا کارفرما؟ و آیا این آزمایشات شامل بیمه می شود؟ یعنی خودم اگه دفترچه بیمه داشته باشم دکتر می تواند آزمایشات رو تو دفترچه برایم بنویسد؟

پاسخ: هزینه ویزیت دکتر رایگان نیست و در هنگام ثبت نام اینترنتی دریافت می گردد. اگر به آزمایشگاه خصوصی ارجاع گردد مانعی ندارد آزمایشات در دفترچه بیمه نوشته شود ولی معمولا هزینه آزمایشات به صورت آزاد برای آزمایشگاه های طرف قرارداد گرفته می شود. به استناد تبصره 5 از ماده 1 آیین نامه معاینات سلامت شغلی, پرداخت کلیه هزینه های معاینات, و اقدامات تشخیص "بر اساس تعرفه های مصوب "به عهده کارفرماست.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر